kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1486 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Stug III czy KW-1

KubaRozruba
Napisany 04 Luty 2013 - 20:12
#1

użytkownicy
Witam tak jak w temacie ktory czolg jest lepszym zarabiaczem mam akutalnie kw-1 jeszcze nie ulepszony a to pierwsze dzialo to meka ale jakos wybrne do tego ostatniego:) i takie pytanko czy stug czy kw lepiej zarabia kw mam a stuga moge kupic bo go zbadalem co wy o tym sadzicie?

Shr3KPL
Napisany 04 Luty 2013 - 20:42
#2

użytkownicy
Wszystko zależy od DMG, jaki zadasz ale myślę że jak wymaxsujesz kw-1 to jest lepszym zarabiaczem :), ogólnie przeszedłem te dwa czołgi. Gdy tylko go wymaxujesz to z najlepszego działa da sie popalić. :)

adamusek2009
Napisany 04 Luty 2013 - 22:14
#3

użytkownicy
Siema nie grałem Stugem III ale za to mam Kw-1 zarabianie nim to poezja :) no i oczywiscie gra.Pozdro

Menthus
Napisany 04 Luty 2013 - 23:14
#4

użytkownicy
Stug III o niebo lepszy . Przebija wszystko . Mój ulubiony czołg i gra się nim naprawdę świetnie . Stoisz i walisz i dmg wchodzi i wchodzi ... .

Franio
Napisany 04 Luty 2013 - 23:20
#5

użytkownicy
Oba zarabiają bardzo podobnie, więc zależy czym gra Ci się lepiej. Kv-1 to typowy czołg ciężki pierwszej linii do przedzierania się przez zasieki wroga. W miarę mocny pancerz i działo sprawiają że gra się nim raczej przyjemnie.
Stug to typowy TD czyli camper albo jak kto woli snajper. Brak wieży, słaby pancerz i mało hp sprawia, że trzeba ustawiać się w drugiej linii, trzeciej, a nawet siedzieć pod bazą na niektórych mapach, za to jego działo wynagradza całą resztę, bo jest szybsze, celniejsze i ma sporo lepszą penetrację od 85mm z Kv-1 :)

Walter_NovotnyPL
Napisany 05 Luty 2013 - 07:13
#6

użytkownicy
Ja gram StuGiem i działo o wysokiej penetracji jest w stanie przebić każdego przeciwnika z dużej odległości. Z bliska też zadaje dotkliwe straty jeśli wykorzysta się zwrotność i objedzie przeciwnika.

duckkiller
Napisany 05 Luty 2013 - 10:14
#7

użytkownicy
Zdecydowanie Stug. Czolgi zarabiaja podobnie. Grajac z przeciwnikami na swoim tierze, oba czolgi moga dac sporo radosci. Jednak jak wrzuci nas na 7 to KW jest free fragiem a Stug nadal robi swoje. Stuga latwiej jest grindowac - mozna na nim od razu zainstalowac hubice. Jednak po KW masz slawnego KW sporta a po stugu nieslawne JazdPz 4.

Scytian
Napisany 05 Luty 2013 - 14:29
#8

użytkownicy
Ja bym polecił KW, mistrzowski pancerz, potrafi odbić wszystko nawet bokiem, działo jest dobre.
@up stug III z 7 tierami może walczyć? KW-3 nie zarysuje zresztą tak samo IS'a i Tigera P, T29 też ciężko, jak trafi na 7 tiery to też jest free fragiem.

Walter_NovotnyPL
Napisany 05 Luty 2013 - 22:18
#9

użytkownicy
StuG III wszystko przebija bez problemu. Wiadomo, że w T29 to trzeba w kadłub a w Tygrysa P w wieżę. Ale ogólnie niema problemów.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.