kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1232 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Odswiezam moduly
Pomozcie

dzierzkoWA1234
Edytowany 29 Sty. 2013 - 22:39
#1

użytkownicy
Prosze o Pomoc Bardzo chcialem grac w World of tanks kupilem specjalnie lepszego kompa pobralem gre zinstalowalem zalozylem kato i przy wlanczaniu gry Po zalogowaniu przed wejsciem do garazu wyskakuje Mi Odswiezam moduly i w tym momencie gra sie zacina Co mam zrobic pomocy?

Probowalem juz Odinstalowac gre i sciagnac wszystko na nowo i dalej to samo:(

Pumpernikiel
Edytowany 30 Sty. 2013 - 08:40
#2

użytkownicy
Jeżeli dobrze rozumiem, wciskasz przycisk "LOGUJ" i pojawia sie napis: odświeżam moduły, znaczek WOT się kręci?

Mogą to być dwie sprawy:

1) problem z połączeniem internetowym. Mam w domu radiówkę i czasem jak jest słaby zasięg to też tak mam. Wystarczy (przynajmniej u mnie) zrobić restart gry za 1 minutkę i po problemie. Jakie masz łączę?

2) Jeżeli wtrakcie pojawienia się napisu: odświeżam moduły, gra nie odpowiada, zawiesza sie to ewidentnie cos jest nie tak z gra.

Zaobserwuj czy obwolutka na znaku WOT kręci się.

dzierzkoWA1234
Napisany 30 Sty. 2013 - 09:30
#3

użytkownicy
Wlasnie obwodka przestaje sie krecic Internet Mam radiowy

Pumpernikiel
Napisany 30 Sty. 2013 - 10:34
#4

użytkownicy
heh, wydaje mi sie ze to wina gry.
uruchom gre, zaloguj sie, jak zawiśnie to uruchom menadzera zadań i zobacz, czy gra "nie odpowiada".

Cóż mogę polecic, standardowo: reinstal gry, zainstaluj najnowsza wersję DirectX.

P.S. wklejałeś coś do folderu z modami? jeśli tak to usuń

Dudi
Napisany 30 Sty. 2013 - 10:54
#5

użytkownicy
Mi się tak działo przy zabawie przy XVM conf. Więc pewno coś modował.

dzierzkoWA1234
Napisany 30 Sty. 2013 - 11:00
#6

użytkownicy
Nie wklejalem zadnych modow Juz robilem reinstal i dalej to samo ale scagam znowu jakas pelna wersje gry moze pomoze

Berni90PL
Napisany 30 Sty. 2013 - 18:23
#7

użytkownicy
Sprawdź jeszcze raz czy posiadasz najnowsze sterowniki, czy pobrałeś wszystkie aktualizacje do wota.

Ponadto otwórz grę w trybie administratora, prawym na ikonkę z grą >>> właściwości >>> zgodność >>> uruchom ten program jako administrator.

A jak to nie pomoże to sprawdź ustawienia zapory windows - wyłącz je - albo zmień antywirusa. U mnie to ostatnie podziałało, i teraz hula jak trzeba.

dzierzkoWA1234
Napisany 31 Sty. 2013 - 11:56
#8

użytkownicy
Sprawdzalem w DXDIAG czy mam wszystkie sterowniki do ekranu i niemam przyspieszenia AGP czy to moze byc problemem nie dzialania gry?

Scytian
Napisany 31 Sty. 2013 - 14:13
#9

użytkownicy
Tak to może być spowodowane brakiem przyspieszenia AGP.

dzierzkoWA1234
Napisany 31 Sty. 2013 - 14:49
#10

użytkownicy
Dzieki za info musze zrobic to Agp ale narzie nie wiem jak bo nie moge sterownika znalezc:(

Pumpernikiel
Napisany 31 Sty. 2013 - 15:08
#11

użytkownicy
Sterownik do AGP powinien zostac zaistalowany ze sterownikami do karty graficznej.
Innej możliwości raczej nie ma.
Zainstaluj oryginalne. Jezeli masz jakies stery juz zainstalowane i dalej nie możesz włączyć tej opcji to je wywal i poszukaj innych "odpowiednich".

Berni90PL
Napisany 31 Sty. 2013 - 23:06
#12

użytkownicy
Szukaj na stronie producenta. Będziesz miał pewność że są odpowiednie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.