kliknij aby powiększyć
1280x720 : 135 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Szkolenie załogi

farbostarter
Napisany 26 Sty. 2013 - 20:03
#1

użytkownicy
Witam. Mam załogę na KW-3 którą przeniosłem z KW-1 na T-150 i na KW-3 i mam pytanie czy to nie spowolniło mi szkolenia? Na T-150 mieli już po 100% doświadczenia i przeniosłem ich na KW-3 z przeszkoleniem na czołg za 10 tyś kredytów przez co mieli 90% ale zanim przeniosłem rozpocząłem szkolenie atutów. Po przerzuceniu na KW-3 mieli już jakieś 70% przeszkolenia w atutach ale potrzebny był dodatkowy celowniczy. Teraz ten nowy celowniczy ma 100% doświadczenia i 53% atutu a reszta załoga ma 86% atutu. Czy im wyższy procent atutów tym wolniej się ich uczą?

Mentus
Edytowany 26 Sty. 2013 - 22:32
#2

użytkownicy
Im większy % tym wolniej się uczą . Przy następnym atucie będziesz potrzebował dwa razy tyle doświadczenia co przy pierwszym . A więc wszystko jest ok.

I jeszcze jak jakiś członek załogi ma mniej doświadczenia niż inni ,to całe doświadczenie (przy przyśpieszonym szkoleniu) idzie na niego .

farbostarter
Napisany 27 Sty. 2013 - 10:25
#3

użytkownicy
OK dzięki :). Temat do zamknięcia.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.