kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 485 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Polak noob?
Jak postrzegają nas inni gracze.

Pumpernikiel
Napisany 24 Sty. 2013 - 12:24
#1

użytkownicy
Witam,

Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ chciałbym się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat gry z Polakami.

Na różnych stronach internetowych pojawiają się dziwne komentarze na temat szans na wygraną jeżeli:

-na początku pada słowo: "siema" - gracze z drużynu sojuszniczej myślą nie jest za dobrze:/
- na początku padają słowa: "siema, kto pl?"- to juz wogóle przekichane nie ma co grac.

Strasznie drażnią mnie komentarze typu (po łamanym angielsku oczywiście): "nie mamy szans bo w drużynie mamy kilku Polaków!" albo "zagrałes jak Polak!".

Przez pewien okres zaraz cos odpisywalem, wekstemalnych wypadkach strzelame krytyka w amunicje albo działo lub też popełniałem teamkilling.

Teraz nie reaguje praktycznie wogóle bo nie ma sensu.

Ostatnio w drużynie miałem pewnego kolesia w e-50m. Przywitał się słowami coś w stylu: grajcie z głowa a nie jak Polacy. kilka minut pożniej pad, okazał się całkowicie bezużyteczny.

Napisałem oczywiście ze obwinia Polakow o gre nobowska a sam zagrał jak d*pa.

Strasznie mnie to denerwuje,że polaków maja za słabych graczy a sami niewiele wnoszą do gry!!!

Jakie są wasze odczucia w tej kwestii? Spotkaliście się z takimi komentarzami?
Zareagowaliście?

Vampir9610
Edytowany 24 Sty. 2013 - 12:54
#2

użytkownicy
praktycznie co drugą bitwe mam tak. Oni nie umieją przeżyć z myślą że Polacy są lepsi niż inni w wocie (nie licząc małych dzieci)

Moja reakcja jest taka że wysyłam screeny do wg (ewentualnie niektórzy nie dożywają 2min bitwy)

Głównie jadą po mnie i ogólnie po Polakach Anglicy
Zapomniały sku...... kto ratował Anglię w 1940r. przed Niemcami

Pumpernikiel
Napisany 24 Sty. 2013 - 13:10
#3

użytkownicy
Ciekawe swoją drogą czy WG wyciąga jakies konsekwencje dla tych "rasistów" na podstawie przesłanych screenów.

Berni90PL
Napisany 24 Sty. 2013 - 13:15
#4

użytkownicy
I to nie raz. Powoli przestaje wdawać się w rozmowę bo to nie ma żadnego sensu. Piszę im krótko i na temat QQ czyli "cry cry" a wtedy się bardziej wściekają. A moja w tym frajda, jak znajdę takiego, to posyłam go do garażu:D

Scytian
Napisany 24 Sty. 2013 - 13:58
#5

użytkownicy
To jest wynik tego że Angole(bo oni głównie zaczynają) gorzej grają od Polaków i wyzywają innych. Zobaczcie wyniki ostatniego konkursu, prawie sami Polacy tam są.

bigbastek
Napisany 24 Sty. 2013 - 14:57
#6

użytkownicy
A nie lepiej skupić się na grze?
Niech sobie piszą co chcą, mnie to nie wzrusza.
Na "gimbusy" i "dzieci Neo" nic nie poradzisz lepiej to przemilczeć niż wdawać się w jałowe dyskusje.
Szkoda tylko, że nie ma opcji wyłączenia czatu, przydała by się taka opcja :)

yaroo_p
Edytowany 24 Sty. 2013 - 15:59
#7

użytkownicy
Powiem tak.Niema idealnych graczy.Siła tkwi w zespole i nie liczy się narodowość.Tak spotykam się z krytycznymi wypowiedziami pod adresem nas polaków ale jakoś fenomenalnych angoli nie spotkałem.Giną jak inni he he.Frajde sprawia mi gra a jeszcze większą udupienie takiego kolesia z przeciwnego składu i pytanie "jak smakuje śmierć z ręki polaka".Wtedy pada odpowiedz "głupi polak" lub coś o bardziej międzynarodowym wydzwięku.Tylko że on już może tylko popatrzeć.Owszem nie lubie gry w weekendy gdy dzieciarnia opanowuje WOT-a.Ale czy grają tam tylko polacy?Wtedy najlepiej logować się do gry wieczorami.Jedno jest pewne od czasu gdy na moim T34 widnieje biel i czerwień jakoś dziwnie przyciągam do siebie więcej pociski.E... zato stalowa ściana też częściej gości w osiągnięciach więc nie ma tego złego ... ;) Więc grajmy i bądźmy dumni z tego że jesteśmy POLAKAMI.

Good
Napisany 24 Sty. 2013 - 15:38
#8

użytkownicy
Ja też swego czasu szukałem opcji wyłączenia czatu. Nie tylko po to żeby nie czytać głupot które inni wypisują ale też po to żeby sprowokowany głupot nie pisać. Ostatnio skupiam się żeby jeżeli już coś piszę to tylko pozytywnie, jeżeli ktoś dobrze gra i pomaga mnie czy też drużynie. Taka "praca organiczna".
Pzdr

karabinier
Napisany 24 Sty. 2013 - 21:14
#9

użytkownicy
Polacy to noobki :) To jest wynik tego, że są narodem biednych i zacofanych ludzi. Jest trochę dobrych graczy ale to jest niewielka elita. Przeważająca większość to tzw. polaczki. Najczęściej gdy trafia się sroga porażka w przegranej drużynie większość to polsko brzmiące nicki. Jesteście gorsi ale przynajmniej dostarczacie nam wiele radości z niszczenia waszych maszyn :)

SolFernO
Napisany 25 Sty. 2013 - 00:42
#10

użytkownicy
No wlasnie czy zostal poruszony temat rasizmu w stosunku do polaków ?? Bo uwazam ze to jest wiekszy problem na EU serwie niz "polak noob player". To jak banda tzw europejczykow wyzywa polakow. Wkurza mnie to ze gdy polak napisze cos po polsku to zaraz ida na niego baty ze ma pisac po angielsku niemiecku lub francuzku hehe i dodatkowo jeszcze inne teksty o naszej narodowosci.

Pumpernikiel
Napisany 25 Sty. 2013 - 08:47
#11

użytkownicy
Karabinier a Ty jakiej jestes narodowosci:
1) padajacej jak muchy "angol"
2) campiacej w krzakach "bałkanin"
3) cwaniak "rusek"
4) dobijajacy czołagi z małą ilością hp "skandynaw"
5) wstydliwy "polak" wypierający się pochodzenia?

Zaleciało raizmem? Jak widzisz każdej narodowości można przypisać jakąs wadę, ale czy noobowska gra kilku graczy odzwierciedla gre całego narodu?

hiwis
Napisany 25 Sty. 2013 - 08:59
#12

użytkownicy
Takie przypadki zawsze będą się zdarzały gdyż wśród takiej ilości osób grających w WOT-a znajdzie się wielu ksenofobów/rasistów/idiotów.
Z drugiej strony zbyt często widzę graczy zaczynających grę od "siemka PL", pędzących od startu "na pałę" i znikających w wielkiej kuli ognia w trzydziestej sekundzie bitwy. Oczywiście "grają" tak nie tylko Polacy, ale inne nacje rzadziej deklarują swoją narodowość na starcie.
Na serwerze rosyjskim i testowym kilka razy widziałem podobną sytuacje - początek bitwy (na liście graczy osoba/osoby o nicku świadczącym o niemieckim pochodzeniu), pada pytanie "giermaniec ?" - odpowiedź "YES/JA" i bach - Giermaniec znika w kłębach dymu i ognia.

I jeszcze jedna sytuacja - na nisko tierowym koncie, pomalowałem jeden z czołgów umieszczając na nim flagi Izraela i w kilku już bitwach po zwyczajowym: "siema", "hello", "ciao", odpowiedziałem "shalom" - efekt - zostałem rozstrzelany przez gracza/graczy z własnej drużyny, o inwektywach wypisywanych pod moim adresem na czacie nie wspominając. Niestety parę razy sprawcami tej egzekucji byli nasi rodacy :(

yaroo_p
Napisany 25 Sty. 2013 - 17:56
#13

użytkownicy
Hm.... "karabinier" właśnie w tych kilku zdaniach wykazałeś swoją jak mniemam wyimaginowaną wyższość rasy.Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś ale tym razem włącz myślenie.Wniaskuje z tego że jesteś jeszcze niżej niż ci (MY) ...."tzw. polaczki"... Zastanawiam się czy Ty już zszedłeś z drzewa a może jednak nadal na nim tkwisz?Nie obchodzi mnie z jakiego jesteś kraju bo nie oceniam ludzi po narodowości kolorz skóry lecz po tym co piszą mówią i jak się zachowują.Są ludzie i "ludzie".
Odnośnie biedy i zacofania pokaż mi jeden kraj na świeci gdzie te dwa elementy nie występują.

JESTEM DUMNY Z TEGO ŻE JESTEM POLAKIEM !!!

abdagore
Edytowany 25 Sty. 2013 - 19:19
#14

użytkownicy
karabinier: idż się leczyć na nogi ponieważ na głowę już zapóźno...

WotXtier
Edytowany 25 Sty. 2013 - 21:39
#15

użytkownicy
Temat gry z .......... w wykropkowane pole wstaw.

Anglia
Belgia
Chiny
Dania
Estonia
Francja itd.

Nie ma kraju i regionu na kuli ziemskiej bez debili,idiotów itd.

Polacy nie są wyjątkowi pod tym względem.A tylko tak wam się wydaje bo chyba mało gracie na serwerach w innych regionach gdzie nie spotyka się w ogóle polaków.

Ja gram na rosyjskim serwie.Zauważyłem że 80% bitew odbywa się bez ani jednego słowa.To bardzo na plus.
Ale zdarzają się zadymy które dla polaka są kabaretem.Bardzo często zadyma między ruskimi brzmi śmiesznie.Uwielbiają przezywać się od "dałnów" "bladzi" "nobów" itp.Słowiańska dusza.

A i oni w ogóle nie gadają po angielsku.A raczej bardzo mało z nich zna jakikolwiek wyraz po angielsku.
Nigdy nie zdarzyło się że ktoś mi wypomniał że gadam po polsku.

Za to widać strasznie jak Ukraińcy i Rosjanie atakują się cały czas.
Na tym polu często dochodzi między nimi do zadym na maxa.
Bardzo często Ukraińcy podnoszą nacjonalistyczne teksty i przeciw rosji.

Oni potrafią się naprawdę podkurwić.I pewnie by się zaraz za łby złapali.Wtedy nie ma już żartów.

I patrząc choćby na to.Nie powinniście się przejmować jakimiś pierdołami ze strony polskich graczy frustratów którzy chcą zaistnieć ale nie wiedzą jak.A tym bardziej angolami czy iinymi którzy czują się gorsi od polaków i ich frustracja wylewa się z nich.A tak się czują skoro niedawno BBC pokazała film ze szkół w U.K w którym było ze dzięki polskim dzieciakom w szkołach w U.K to dzieci angielskie zaczęły się lepiej uczyć.Żeby dorównać w nauce polskim dzieciom.W niemieckich mediach mówi się o bardzo pracowitych polakach.I to zaczyna szokować społeczeństwo EU.Bo jak to możliwe ze ci wieczni pijacy Polacy jak to propaganda pokazywała nas na zachodzie i media zachodnie. I nagle Polacy okazują się tacy wartościowi.

Co do flagi Izraela hiwis i ze ktoś do ciebie strzela na EU.A ty się dziwisz? Zwróć uwagę że kto teraz miesza w EU.I częściej i na pewno strzeli do ciebie "angol" czy "francuz" niż polak.
Bo polak często nie wie jak wygląda flaga Izraela i nie wie co znaczy shalom. Polska nie prowadzi wojny z Izraelem.A dzięki polakom wielu i to bardzo wielu izraelitów żyje dziś.To polska pomagała w powstaniu państwa Izraela.Angole byli przeciw.









12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.