kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 2246 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Indien Panzer
i jego matchmaking

Franio
Edytowany 24 Kwie. 2013 - 22:40
#1

użytkownicy
Dzisiaj z okazji wejścia nowego patcha cały dzień pograłem nowym medem. Czołg jest bardzo przyjemny w grze, natychmiast odkryłem na nim działo 9cm i zawieszenie, ale sprawa jest inna.
Tak jak rano pisałem, że MM nie uśrednia graczy, to po dzisiejszym dniu mam wrażenie, że MM uśrednia, a nawet osłabia czołgi, na które jest duży popyt.
Dzisiaj mnóstwo graczy jeździło Indien Panzerami i wydaje mi się, że to sprawiło, że po zagraniu nim dzisiaj 40 bitew osiągnąłem na nim żałosne WR 20% i ogólny procent zwycięstw przez to spadł mi z 52 do 51.
Byłbym to w stanie zrozumieć, gdybym lamił i grał byle jak, ale w większości tych bitew robiłem po 1,5-2k dmg i lądowałem w górze tabelki z expem.
Tak jak zazwyczaj broniłem obiektywności matchmakingu tak po dzisiejszym dniu całkowicie zmieniłem o nim zdanie.

Gram już w Wota od 15 miesięcy, ale takich cudów jak dzisiaj z tymi losowaniami ani razu nie widziałem. Ciekawi mnie, czy jest to wyłącznie moje subiektywne wrażenie, czy ktoś jeszcze zauważył, że z tym Indien Panzerem (i być może innymi nowymi maszynami) jest coś nie tak.

markopolo
Edytowany 07 Paź. 2013 - 23:57
#2

użytkownicy
Trzeba pamiętać że ta gra i pozostałe gry tej firmy są interesem przynoszącym zysk.Wszelkie numery dozwolone byle tylko kasa leciała.To że osłabiają czołgi to masz racje, kupiłem zaraz na początku gry premium tank T34 zrobiłem na nim do dnia dzisiejszego 1527 bitew.Grając T34 przez ostatnie lata widać i to bardzo wyraźnie jak osłabili ten czołg.Podwozie ma słabe jak nigdy dotąd.
--------------------------------------------------------------------
Z tego co piszą wielokrotnie na różnych forach o osłabianiu czołgów,posty pisane przez osoby z WG jasno wynika, ze osłabiają czołgi na poziomie ich serwerowych statystyk.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.