kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1129 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
VK 3001(P) czy VK3601(H)?
Która VK i co później?

marcin123123
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 16:56
#1

użytkownicy
Mam PZ IV i zastanawiam się co brać VK 3001(P) czy VK 3601(H)i co później? Lepszy Tiger czy Tiger P? I jakie są lepsze IX, X tiery w tej ścieżce? Aha jeszcze mam duże lagi i nie lubię bawić się w snipera. Wolę jechać naprzód.

mateuszmate7
Napisany 04 Kwie. 2013 - 23:01
#2

użytkownicy
Ja bym wziął tego jak idzie się do tigera p ponieważ możesz zbadać tygrysa ale jest 1 wada ten 6 poziom to cienki czołg jak dla mnie

Shr3KPL
Napisany 07 Kwie. 2013 - 11:26
#3

użytkownicy
Vk3601h na 100% jest dużo lepszy opancerzony i nawet mobilny poza tym prowadzi do Tigera I Który jest słabszy od Tigera P, ale po Tgerze I mamy Tigera II który jest o wiele lepszy od Vk tej 8 Tierowej, E75 i E100 dużo lepszy jest od Vk 9 tierowej i Mausa.-Najgorszej X (Maus)

dex1
Napisany 08 Kwie. 2013 - 15:03
#4

użytkownicy
Jeżeli chcesz tylko zrobić niemieckie X tiery, kup VK P, potem Tigera P i z niego przeskocz na Tigera I. Co do czołgów, to oba są beznadziejne, kanciaste pudła wpuszczające wszystko plus penetracja dobra na 4-5 tiery.

Z X tierów E100 jest dobry, pod warunkiem, że używasz premium ammo. Maus też jest świetny na niektóre mapy, o ile umie się nim grać. Nie są to na pewno czołgi uniwersalne, jak ruskie czy te z USA :).

Menthus
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 15:25
#5

użytkownicy
Nie masz za grosz prawdy dex1, każdy czołg jest dobry, tigery mają świetną penetracje z czego jeszcze ten porshe ma bardzo dobry pancerz.

marcin123123
Napisany 08 Kwie. 2013 - 16:53
#6

użytkownicy
A powiedźcie mi jak to jest dokładnie z tym tigerem. W niego naprawdę wszystko wchodzi?

dex1
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 18:55
#7

użytkownicy
Nie pisałem o penetracji Tigerów, tylko 6 poziomowych VK. Mają 132mm penetracji, to baardzo mało jak na tier 6. :) Z to penetracja 7 poziomowych Tigerów to jedna z ich zalet :)

Co do Tigerów: Tiger I to papier, na pancerz nie ma co liczyć. Dużo lepiej jest z Tigerem P, ale wynika to ze słabej wiedzy randomowiczów. Czołg ma giga weakspot na wieży i każdy ogarnięty gracz będzie nas w niego klepał. Sama wieża Tigera P też mega pancerna nie jest.

Menthus
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 19:01
#8

użytkownicy
Tylko w zwykłego tigera, tiger porshe jest bardzo mocny.


Dex1, chyba, że tak.

marcin123123
Napisany 08 Kwie. 2013 - 20:26
#9

użytkownicy
A któryś z was ma któregoś tigera? Jeśli tak to napiszcie czy przyjemnie się nim gra

Shr3KPL
Napisany 09 Kwie. 2013 - 15:46
#10

użytkownicy
Ja miałem Tigera I, i tak grało mi się nim świetnie :) Polecam :) Tylko jedyny minus że jest mięki ale jak umie się kątować to inna sparwa :)

Menthus
Edytowany 09 Kwie. 2013 - 16:02
#11

użytkownicy
Ja grałem nim, zwykłym tigerem przyjemnie się gra, nie wiem jak tigerem porshe.

Walter_NovotnyPL
Napisany 09 Kwie. 2013 - 16:38
#12

użytkownicy
Tygrys H jest bardzo przyjemny. Ma dobre przyspieszenie i niemal natychmiast osiąga 30km/h. Niby ma gorszy pancerz niż Tygrys P ale gra mi się nim przyjemniej. Tygrys P jest dobry gdy się spotka słabych przeciwników, którzy nie wiedzą gdzie strzelać. Można nawet pokonać 1 vs 1 czołgi takie jak IS-3 bez znacznego uszczerbku.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.