kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1972 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Trudny wybór
Trudny wybór

losewos
Napisany 15 Luty 2013 - 22:17
#1

użytkownicy
Mój problem polega na tym że mam wybór między odblokowaniem vk 3001H i vk 3601H.
Wiem że są to różne pojazdy ale nie mogę się zdecydować.Martwi mnie to że vk 3601H może się okazać zbyt mało mobilny po pz 3/4.Mam zamiar odblokować obydwa ale czym będzie mi się przyjemniej grało?

Lukq
Napisany 16 Luty 2013 - 02:52
#2

użytkownicy
VK3001 nie ma pancerza ma troszke lepsza mobilnosc od 3601.Zależy też w jaką ścieżke chcesz iśc czy medium t czy ht.Grałem tym i tym i wg mnie 3601 lepszy.

Zimny
Napisany 16 Luty 2013 - 08:53
#3

użytkownicy
vk3601 jest bardzo dobry, jeden z najlepszych pojazdów , ma swoje słabości jak kazdy, ale ma działa odpowiadające wyzwaniom i trochę pancerza po każdej stronie, sporo mobilności

w przyszłości będzie zamieniony w czołg cieżki, ale zanim to nastąpi będziesz już miał Tygryska

czolgista pl
Edytowany 17 Luty 2013 - 18:46
#4

użytkownicy
moim zdaniem VK3601h jest lepsza, a pozatym E-100 lepiej mi się gra niż Mauem.

Franio
Napisany 17 Luty 2013 - 20:08
#5

użytkownicy
Proponuję nie patrzeć pod kątem VałeK, bo wszystkie mają to samo działo i są bardzo podobne, tylko spojrzeć na 7-10 tiery. VKi są przyjemne i można je spokojnie przejść w ciągu kilku dni, a potem czeka już dłuższe grindowanie na wyższych tierach. Wybierz, czy wolisz dojść do E-100 czy do Mausa, z czego droga do E-100 jest (wg mnie) dużo przyjemniejsza. Przed Mausem trzeba przejść przez VK4502P(A) przez wielu słusznie uznawaną za najsłabszy 8 tier i przez VK4502P(B) którą gra się ciężko z uwagi na wieżę zamontowaną z tyłu. W drodze do E-100 czekają świetny Tiger II i E-75.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.