kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 439 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pzkpfw 38 nA [Już nie złom?]
Pzkpfw 38 nA [Już nie złom?]

losewos
Napisany 13 Sie. 2012 - 18:35
#1

użytkownicy
Witam!Jakoś od początku gry nie chciało mi się odkrywać pz4.Nie ukrywam że to z powodu jego stażnika pzkpfw 38nA.Ale dziś z powodu nudy postanowiłem kupić sobie ten pojazd.Pierwszy szok jaki przeżyłem to losowanie.Widać jego zmiana w ostatnim patchu sporo dała.Teraz już nie spotkamy VII tieru najwyższy jaki spotkałem to był V[!] ale na 10 bitew spotkałem prawie same IV tiery.Nie expi się źle w ciągu 2 bitew zdobyłem 1000expa.W pierwszej nitwie ubiłem 3 czołgi w tym hetzera.Ciekawe co teraz onim powiedzą ludzie.Dla mnie idealny czołg aby szybko dojść do pzkpfwIV.

Lukq
Napisany 13 Sie. 2012 - 20:05
#2

użytkownicy
To masz niezłego farta że cię tak losuje ja czasami spotykam jak nA walczy z 9 (sam bez plutka) ale się nie ma co dziwic jak to na scouta tylko w pewnym stopniu się nadaje.Jak dla mnie to czołg się nadaje jak w temacie na złom.Dziękuję (każdy ma swoje zdanie,teorie,pogądy)

Scytian
Napisany 13 Sie. 2012 - 20:17
#3

użytkownicy
Według mnie mm 4 tierów light się nie poprawił, często spotykam nA z 8 tierami i z resztą tak samo mojego M5 losuje.

MarcinPL2000
Napisany 04 Paź. 2013 - 17:44
#4

użytkownicy
Niestety jest już 2013 , a jak znamy WarGaming lubi nerfić czołgi , a ten czołg też nie opuścili i teraz jeździ z Tygryskami i IS'ami

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.