kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 1144 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Poszukuję konta gracza nieaktywnego

amtila
Napisany 12 Luty 2012 - 15:01
#1

użytkownicy
Witam.

Nie każdemu gra się podoba, innym się nudzi, a niektóre osoby muszą zrezygnować z grania z innych przyczyn.
Może ktoś z Was albo znajomych posiada konto w WoT i mógłbym oddać je w dobre ręce.
A dlaczego poszukuję takiego konta - nie mama chęci i ochoty po raz kolejny od zera rozpoczynać gry. Ale też nie jestem skłonny kupować kont na allegro.
Mogę zapewnić, że konto będzie w dobrych rekach solidnego gracza. Zresztą dana osoba będzie i tak miała nad tym kontem kontrole, ponieważ maila nie da się zmienić w chwili obecnej.

patryk1223
Napisany 07 Luty 2013 - 19:50
#2

użytkownicy
siema ja mam konto chce je oddać z czołg premium :)

artur
Napisany 08 Luty 2013 - 07:58
#3

użytkownicy
Dołączam się do prośby. Długo pracuje i nie mam czasu od nowa zaczynać a pograł bym w wolne godziny.

Walter_NovotnyPL
Napisany 08 Luty 2013 - 11:04
#4

użytkownicy
Za to można złapać ładnego bana. Mi największą frajdę sprawia gra na II tierze który ma się na starcie, więc nie wiem po co pchać się w takie nielegalne intrygi.

Lukq
Napisany 09 Luty 2013 - 20:53
#5

użytkownicy
Mam znajomego któremu już lekko znudziła się gra ma bardzo ładne staty całe drzewko eimeickie odblokowane odblokowana arta 8 teiru usa i niemeicka i 7 tieru rus i franc plus lowe i chinol.Jesli cie zainteresuje napisz.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.