kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 485 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
[RUTHS] Ruthless rekrutuje
Rekrutacja

alien74
Napisany 25 Paź. 2013 - 13:31
#1

użytkownicy
Wymagania:
- minimum 18 lat
- TeamSpeak 3
- ogólny wskaźnik WN6 na poziomie 1300 i wyższym
- posiadanie 3 czołgów X tieru
- kultura osobista i racjonalne myslenie


Po różnych perypetiach w innych klanach , wraz z grupą kolegów postanowiliśmy założyć swój własny kącik . Jesteśmy ogranymi graczami w mniejszym lub większym stopniu . Przedział wiekowy 25-35 lat . Werwy nam nie brakuje , dlatego zawsze staramy dawać z siebie wszystko . Nie wytwarzamy zbędnej napinki . Dobre relacje międzyludzkie to podstawa . Jeśli chodzi o dostępność , dobrze by było żeby przynajmniej 4 dni w tygodniu być dostępnym w godzinach wieczornych . Wiadomo jeśli ktoś pracuje lub ma inne obowiązki to podchodzimy do tego ze zrozumieniem :) . Z doświadczenia wiemy , że im lepiej zgrana paka , tym łatwiej o satysfakcjonujący wynik. Z racji tego , że jesteśmy nowym klanem i nie mamy za wielu graczy , nastawiamy się głównie na ESL'a i granie w plutonach . Wraz z wzrostem liczby klanowiczów do odpowiedniej ilości także CW . Ogólne wymagania są podane wyżej . Jeśli ich nie spełniacie w którymś punkcie lub ocieracie się o nie , zawsze możecie się odezwać do osób funkcyjnych . To tak jak ze sprzedawaniem samochodu --> zawsze można się dogadać :) . Chcemy aby klan prezentował odpowiednią jakość , dlatego szukamy przede wszystkim ludzi którzy umieją reagować na wydarzenia , na polu walki . Co to znaczy? ... Nie giną w głupi sposób co bitwe

filip82
Edytowany 27 Paź. 2013 - 11:53
#2

użytkownicy
Siema jestem zainteresowany mam ponad 1300 wn6 mój nick w grze to filip82pl . Jakbyście mnie chcieli zaprosic to chetnie . mam kilka 10 tierów . pozdrawiam

Good
Napisany 27 Paź. 2013 - 11:54
#3

użytkownicy
@filip
W klanie o którym mówisz jest 22 osoby wiec czasami trudno o pełny skład do CW. Z doświadczenia wiem że pełne składy CW zaczynają się gdy jest powyżej 40 osób w klanie. Poza tym to że tak szybko wychodzisz z każdego klanu raczej nie rokuje że właśnie tutaj zagrzejesz miejsce na dłużej ale może się mylę. Mnie w każdym razie zawsze śmieszy roszczeniowa postawa osób przy rekrutacji. Np. eff około 1000 jedna X i pytają ile mamy prowincji.

alien74
Napisany 27 Paź. 2013 - 20:09
#4

użytkownicy

"Good" chwalisz sie czy zalisz ,nabijasz posty czy zniechecasz ludzi co ma piernik do wiatraka to jest nowy klan a to jest forum o temacie rekrutacja wiec szkoda zbednych liter

Good
Napisany 28 Paź. 2013 - 02:14
#5

użytkownicy
No cóż. Jeżeli wypowiedz do której się odnosiłem została zmieniona to faktycznie moja straciła sens. Ale jeżeli ktoś nie potrafi ponieść odpowiedzialności za swoje słowa i merytorycznie się odnieść to już nic na to nie mogę poradzić. Powodzenia.

alien74
Edytowany 22 List. 2013 - 12:36
#6

użytkownicy
world of tanksCały czas szukamy wartościowych osób , które będą miały chęci wstąpienia w nasze skromne szeregi . Powolutku dochodzimy do zadowalającego stanu jeśli chodzi o liczbę graczy . Mimo pewnych nieudogodnień , werwy nam nie brakuje


world of tanks

dorikk
Napisany 31 Maj 2014 - 21:49
#7

użytkownicy
Nie polecam tego klanu. Na randomkach gracze wyzywają od kurw, pizd, frajerow, szmat i wielu innych a przede wszystkim "shut up and i tomorrow go fuck your mother" wszystko mówi o sobie. Po rozmowie z dowódcą stwierdził że ma na to "wyjebane" wiec pozdrawiam i nie polecam!

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.