kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 546 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Klan PGS wzywa

Gniew
Edytowany 23 Wrze. 2013 - 11:55
#1

użytkownicy
Witajcie. Jesteśmy ambitnym klanem, potrafimy zdobywać prowincje, ale potrzebujemy więcej ludzi by móc je utrzymać. Chcecie pomóc? Piszcie!

Nasze warunki
- X tier
- obowiązkowy TS3 i obecnosc na nim w czasie gry
- chęć do gry na CW
- wiek +17

Kontakt w grze GniewPGRbini lub przez forum

sebek.seba
Napisany 29 Wrze. 2013 - 14:31
#2

użytkownicy
nie polecam tego klanu dowodca ma kompleksy stanowczo odradzam

Pozdrawiam czolgistow Sebek

Gniew
Napisany 30 Wrze. 2013 - 09:19
#3

użytkownicy
Pochwal się swoim nickiem w grze to napiszemy kto z czym ma problem. Nikt za nic nie wylatuje

Ajax
Napisany 02 Paź. 2013 - 20:45
#4

użytkownicy
hejka. umiesz obrażać na forum - podaj swój nick w grze ? czy odwagi brakuje ?

sebek.seba
Edytowany 06 Paź. 2013 - 01:44
#5

użytkownicy
jestes beznadziejny czlowiek i beznadziejny dowodca lol ci do mojego loginu w grze nie boje sie ciebie ani twoich zolniezy w grze jestes nikim ajax32

Gniew
Edytowany 07 Paź. 2013 - 10:28
#6

użytkownicy
sebek.seba napisał: "jestes beznadziejny czlowiek i beznadziejny dowodca lol ci do mojego loginu w grze nie boje sie ciebie ani twoich zolniezy w grze jestes nikim ajax32 "

Zapomniałem dodać w warunkach rekrutacji, że wymagamy także przynajmniej jednej działającej półkuli mózgowej. Niestety kandydat wyżej nie spełnił warunków.

Pozostałych graczy w dalszym ciągu zapraszamy do gry w miłym inteligentnym towarzystwie :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.