kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1001 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Szukam klanu

kszafranski16
Napisany 04 Sty. 2013 - 14:20
#1

użytkownicy
Witam. Po nieudanej przygodzie odszełem z klanu i szukam innego. A więc...
-nick w grze: kszafranski16
-mam 13 lat
-mam E-100 IS-8 GW Panther Typ 59
-mam czas w godz. 18-21
-posiadam mikro
Jest tylko problem bo mogę dołączyć dopiero 6.01.2013

Shr3KPL
Napisany 05 Sty. 2013 - 10:21
#2

użytkownicy
Moze masz E-100, ale wszystkie dobre klany +17 a nawet +20 wiec zaczekaj az dorosniesz ;)
Albo przynajmniej przejdz mutacje.
Ja sam mam 16l.
Poprostu musisz zaczekac :)
Pozdro

spawacz
Napisany 05 Sty. 2013 - 19:52
#3

użytkownicy
Jeśli nie chcecie czekać to zapraszam do nas ;) nas wiek nie obchodzi.. [24PU] 24. Pułk Ułanów; strona: 24pu.hpu.pl; załóżcie konto i złóżcie podanie na forum, albo odrazu Shr3KPL podaj nicka jakiego masz w grze ;) Zapraszam was obu.
pzdr. spawacz, d-ca 24PU

Shr3KPL
Edytowany 10 Sty. 2013 - 15:05
#4

użytkownicy
Thx za zaproszenie ale aktualnie od dłuższego czasu jestem w klanie. klan minim. +18 lub wyjątki +16 np.Ja codziennie CW codziennie Kompania, i oczywiście ogarnięty skład. :)
Ten klan jest tylko na poważnie nie ma czegoś takiego jak błedy a jak je popełniasz to dostajesz opieprz. Klan na poważnie, nie jestem założycielem
Pozdrawiam

PS
Shr3KPL to mój nick w grze ;)

Good
Napisany 13 Sty. 2013 - 08:32
#5

użytkownicy
Zaciekawił mnie komentarz Shr3KPL o tym że klan jest "na poważnie". Czy to jest powszechna praktyka w klanach że nie mam miejsca na błędy? Bo grają chyba ludzie którzy od czasu do czasu muszą popełnić błędy. A jeżeli za popełniony błąd mam dostawać opieprz od jakiegoś domorosłego dowódcy (być może jakiegoś dzieciaka dwa razy młodszego ode mnie) no to sorry Winnetou. Myślałem o przystąpieniu do klanu aby podnosić swoje umiejętności, grać z jakąś ustaloną taktyką ale w ramach jakiejś zabawy a takie podejście już mnie z góry odstrasza. Z góry dziękuję za jakieś odp. PZDR

Shr3KPL
Napisany 14 Sty. 2013 - 14:00
#6

użytkownicy
Jak cie odstrasza bo grasz dla zabawy do twoj problem, my gramy aby wygrywać. Dobrze widzę po twojej odpowiedzi, ze jestes dojrzaly..
Ale uwierz mi ze jest napewno od ciebie starszy, skonczmy te dyskusje.

Good
Napisany 14 Sty. 2013 - 16:29
#7

użytkownicy
Rzecz w tym że ja nie mam problemu tylko pytałem, niekoniecznie Ciebie Shr3KPL, czy taka a nie inna praktyka (tzn. bezbłędna gra lub tzw. opieprz) w klanach jest na porządku dziennym? Nie wiem,szczerze powiedziawszy, dlaczego tak nerwowo zareagowałeś na nieubliżający nikomu post. Tak na marginesie: kto jest ode mnie starszy? Pzdr

Baloom
Napisany 14 Sty. 2013 - 23:14
#8

użytkownicy
Good, młodzi tak mają, że lubią się spinać nie wiadomo o co... Może jest taki nerwowy właśnie przez ten "opieprz"... Kultura rozmowy Drogi Shr3KPL jest na poziomie równym 0. Takie zachowanie nie powinno być na takim cenionym forum.

bigbastek
Napisany 15 Sty. 2013 - 06:09
#9

użytkownicy
@Good
Duże klany z ambicjami na podbój CW mają swoje rygorystyczne regulaminy, listy obecności itp
Mniejsze klany to często klany graczy którzy szukają rozrywki i dobrej zabawy w zgraym towarzystwie.
Jaki masz nick w grze?
Jeżeli masz czołgi do kompanii seniorskich lub mistrzowskich odezwij się w grze, mój nick ten sam.

Good
Napisany 15 Sty. 2013 - 20:59
#10

użytkownicy
Dzięki za odpowiedzi. Nie zadawałem sobie sprawy że klany to może być tak ;) poważna sprawa: regulaminy itp. Takie coś to jednak nie dla mnie ze względu na nieregularność mojego grania. Na marginesie: nie mam palącej potrzeby grania w jakimś klanie ale po jakiejś bitwie gdy dajesz z siebie wszystko a przegrywa się do 3 lub 4 to coś się we mnie gotuje i chciałoby się coś zmienić. Albo podpatrzyć lepszych albo grać ze zgranymi ludźmi.
PZDR
Mój nick: GoodDay4Death

bigbastek
Napisany 16 Sty. 2013 - 06:31
#11

użytkownicy
@Good
Jeżeli Twoje osiągnięcia w grze to tylko randomy to ...... pełen szacun :)

Good
Napisany 16 Sty. 2013 - 10:44
#12

użytkownicy
@bigbastek
Dzięki za uznanie choć nie wiem skąd ono wynikło bo sam mam sporą rezerwę co do swoich umiejętności i wyników :). Gram na randomach a od czasu do czasu tylko z Żonką w plutonie ale wtedy głównie zwiad z jej ulubionym typem 62.
PZDR

bigbastek
Edytowany 16 Sty. 2013 - 12:05
#13

użytkownicy
@Good
W wolnej chwili odszukam Cię w grze, więc wypatruj zaproszenia do plutonu ;)

PS. a co do uznania to ..... wiem co pisze po analizie statystyk :)

Lukq
Edytowany 17 Sty. 2013 - 19:06
#14

użytkownicy
Kozaczycie bez dwóch zdań

Good
Napisany 18 Sty. 2013 - 09:24
#15

użytkownicy
Bądź tu człowieku normalny to i tak ci powiedzą że nie jesteś. Miło :) PZDR

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.