kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 680 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
PSKW - Rekrutuje od 8 tieru -
Rekrutacja do PSKW

kooalla_1
Edytowany 07 Sie. 2012 - 20:38
#1

użytkownicy

Czołem pancerniacy i artylerzyści!
Utworzyliśmy całkiem nowy klan i zbieramy graczy zaprawionych w bojach ale też takich którzy chcieliby uczyć się od
wotowskich weteranów.
Każde podanie rozpatrzymy indywidualnie. Szukamy ludzi z charakterem i zapałem do grania.
Przyjmujemy od VIII tieru(ciężkie, medy) artyleria 6 tier liczymy na szybki rozwój.
Stawiamy na początek na aktywny udział w eslowskich turniejach w celu zdobycia łatwego złota.
W przypadku zebrania 20 graczy z X zaczynamy ataki na prowincje :)
Planujemy w klanie liczne konkursy gdzie do wygrania będzie złoto i odznaczenia.
Mamy spore doświadczenie z poprzedniego klanu w którym aktywnie spędziliśmy rok czasu teraz zaczynamy zabawę na własny rachunek więc dołącz do nas a nie pożałujesz!!!
W razie zainteresowania kontaktuj się z CANTONA82, kooalla i oreano.

Z kooalla można przez forum a z pozostałymi przez grę..


WYMAGANIA:

1. Rejestracja na stronie /http://pskw.bnx.pl/ i złożenie podania
2. Komunikator Głosowy Mumble123a wraz z mikrofonem i słuchawkami


Lukq
Napisany 08 Sie. 2012 - 17:05
#2

użytkownicy
http://wot-news.com/index.php/stat/calc/en/ całkiem ładne staty CANTONA82 :]

lukyeti
Napisany 05 Luty 2013 - 13:39
#3

użytkownicy
Dzięki , niestety ostatnio mało co grałem i teraz widzę jak poleciałem w dół.. a jak grałem to na pół gwizdka byle szybciej następną bitwę...
niestety settlersi to złodzieje czasu i wot i moje staty to odczuły:)
zapraszam do klanu zbiera się świetna ekipa
Mumble olaliśmy i używamy TS-a

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.