kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 251 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pliki graficzne z wortala

SaintRafal
Edytowany 29 Ma. 2013 - 11:31
#1

użytkownicy
Witam,
mam pytanie do admnistratorów. Czy zamieszczone pliki graficzne mogą być kopiowane i wykorzystane do modyfikacji np. w celu przygotowania reklamy klanu (werbunku) na forum WoT ?
Wiem, że Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na mojego maila skierowanego do Szanownej Redakcji ;-) z prośbą o wyrażenie takiej zgody.
Będę więc wdzięczny za odpowiedź tą drogą.

Menthus
Napisany 30 Ma. 2013 - 12:05
#2

użytkownicy
Drugi Wargaming się robi :P

SaintRafal
Napisany 05 Kwie. 2013 - 08:09
#3

użytkownicy
Wygląda na to, że posty w zakładce "Pytania, problemy i sugestie dotyczące wortalu" redakcja ma w głębokim "poważaniu"...

Menthus
Napisany 06 Kwie. 2013 - 14:00
#4

użytkownicy
No to właśnie pisałem, że drugi Wargaming się tworzy :P

kurkusmaximus
Napisany 11 Maj 2013 - 11:47
#5

administracja
Po prostu są rzeczy o których człowiek zapomina. Jeśli ktoś chciałby uzyskać jakieś odpowiedzi na temat wortalu, to proszę maila na adres: wortal@world-of-tanks.eu
Właścicielem obrazków z World of Tanks jest Wargaming.net i to do nich trzeba pisać.
Ten wpis dotyczy głównie wszelkich tekstów tworzonych przez redakcję.

SaintRafal
Napisany 15 Maj 2013 - 14:18
#6

użytkownicy
Dzięki bardzo za odpowiedź, lepiej późno niż w cale...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.