kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 870 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Brak łączności z serwerami WoT'a

DfaX
Napisany 12 Sty. 2013 - 13:03
#1

użytkownicy
Przepraszam jeśli to zły dział, ale mam problem i nie znalazłem takiego, który by bardziej odpowiadał.
Mianowicie odkąd wróciłem wczoraj z akademika do domu nie dam rady zagrać w WoT'a. Gdy uruchomię lunchera to cały czas sprawdza dostępność aktualizacji, gdy uruchomię z pominięciem lunchera, to piszę po chwili łączenia "Błąd połączenia z serwerem". Strona ani forum WoT'a też się u mnie nie ładują. Próbowałem na PC'ie oraz na laptopie, to samo. Ktoś wie w czym może leżeć problem?

Akrobata1906
Edytowany 16 Sty. 2013 - 09:03
#2

użytkownicy
Hmm, ja mam podobny problemik bo wczoraj też wszystko działało normalnie, a teraz z rana gdy chciałem cos pograć Wot włącza mi się bez problemu ale gdy chce sie zalogowac na server za kazdym razem pisze mi - Łęczenie... po czym wyskakuje czerwony napis o treści : Błąd połączenia z serwerem. Server może być niedostępny lub ustawienia twojej sieci mogą być nieprawidłowe.
Odkąd gram w wota, czyli jakieś 3miesiące nic podobnego się niezdarzyło, co najwyzej jakies prace konserwacyjne na serverze i tyle.. Jeśli ktoś na podobne problemy podpisujcie się pod tym wątkiem i może wspólnie znajdziemy rozwiązanie tego problemu.

Pozdrówki.

Możliwą przyczyna tego problemu sa dodawane chińskie czołgi ;p

hiwis
Napisany 16 Sty. 2013 - 09:07
#3

użytkownicy
Aktualizacja gry do najnowszej wersji nastąpi w dniu jutrzejszym 16 stycznia. Ze względu na wprowadzenie aktualizacji 8.3 serwer będzie niedostępny od 05:00 do 11:00 czasu polskiego.

- warto najpierw zajrzeć na stronę główną WOT.

DfaX
Napisany 19 Sty. 2013 - 08:45
#4

użytkownicy
Warto może zajrzeć, tylko tak jak pisałem, ja takiej opcji nie miałem, bo strona ani gra nie działały mi przez cały weekend. Pociecha jest taka, że wszystko jest już ok. Może to był jakiś problem mojego operatora internetu. Kto wie, ale na szczęście wszystko już jest w pożądku.

krzysiowy22
Edytowany 19 Sty. 2013 - 23:24
#5

użytkownicy
Ja mam ten sam problem co "Akrobata1906" ,tylko że musieli akurat dzisiaj to zrobić kiedy własnie to pobrałem , cóż za pech :(


RydzykMOCHERPOWER
Edytowany 24 Sty. 2013 - 17:34
#6

użytkownicy
Ja też mam cały czas łączenie i potem wyskakuje to samo co u Akrobata1906... ale jak włączam Team Speak3 to też nie chce mnie połączyć... Ktoś pomoże??:(

Ja też mam cały czas łączenie i potem wyskakuje to samo co u Akrobata1906... ale jak włączam Team Speak3 to też nie chce mnie połączyć... Ktoś pomoże?:(

czarnuch40
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 22:16
#7

użytkownicy
Witam ja również mam ten sam problem jednak nie znalazłem żadnej informacji o wyłączeniu serwera dzisiaj dopoero dzisiaj mi się cos takiego zrobiło.
Po chwili ładowania wyskakuje czerwony napis :
Błąd połączenia z serwerem. Serwer może być niedostępny lub ustawienia twojej siecie mogą być nieprawidłowe,
Pomocy.

Witam ja również mam ten sam problem jednak nie znalazłem żadnej informacji o wyłączeniu serwera dzisiaj dopoero dzisiaj mi się cos takiego zrobiło.
Po chwili ładowania wyskakuje czerwony napis :
Błąd połączenia z serwerem. Serwer może być niedostępny lub ustawienia twojej siecie mogą być nieprawidłowe,
Pomocy.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.